Współpraca hurtowa

Jesteś zainteresowany dystrybucją i sprzedażą znanej na całym świecie modowej marki z 45-letnim doświadczeniem? Obogać swoje portfolio o nowy koncept sprzedażowy marki ORSAY.
 

Dlaczego my?

  • Szeroka oferta produktów dostępnych na magazynie  

  • Szybka i prosta logistyka 

  • Marketingowe wsparcie 

  • Profesjonalne wsparcie i doradctwo 

  • Wzrost obrotu i zysków 

W przypadku zainteresowania ofertą, prosimy o kontakt e-mailowy na wholesale@orsay.com.

  

Zacznij biznes dzięki franczyzie
 

Zainteresował Cię koncept marki ORSAY i chciałbyś go rozszerzyć w swoim kraju? 

Otwórz swój sklep franczyzowy w Polsce i zacznij biznes ze stabilnym zapleczem i partnerem ORSAY bądź też dodaj produkty ORSAY do swojej multibrandowej sieci. 

W przypadku zainteresowania ofertą, prosimy o kontakt przez e-mail wholesale@orsay.com i dołączenie prezentacji o Państwa firmie lub/i sieci sprzedaży. 

Z chęcią przeprowadzimy Was przez cały proces otwarcia sklepu.

  

Więcej o marce ORSAY
 

Znana na całym świecie, pochodząca z Niemiec, marka ORSAY, już od 1975 roku oferuje stylową modę damską dla kobiet w każdym wieku. Moda ta stawia nie tylko kobiecość i wyjątkowość, ale też wygodę i jakość produktowanej odzieży. W ofercie marki ORSAY znajdują się zarówno komfortowe ubrania na codzień, ale też eleganckie, biznesowe looki czy modne sukienki na specjalną okazję. W kolekcji znajduje się szeroka oferta ponadczasowych ubrań w neutralnych odcieniach, fanki wyraźniejszych kolorów i najnowszych trendów również znajdą coś dla siebie. Dowiedz się więcej na www.orsay.pl.